Hemen Arayın

0553 222 50 45

KURS DETAY

SPK

SPK

Sermaye Piyasası Kurulu Lisanslama Sınavı (SPKLS)

35 yıllık akademik eğitim geçmişimiz içerisinde, SPK Kurslarımız son 9 yıldan bu yana bünyemizde yapılmakta olup, sektörün tanınmış ve en tecrübeli Finans hocalarıyla eğitimlerimiz verilmektedir. Hoca kadromuz ve ders programlarımızı  www.tasariegitim.com/spk-kursu  sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Eğitim süresince tüm dökümanlarınız Kurumumuz tarafından ücretsiz olarak temin edilmektedir. Ders saatlerinizin dışında sınav öncesi tekrar dersleri ile öğrencilerimiz sınava tam hazır hale getirilmektedir.

Programlarımızdan; Düzey 2 ve 3 Lisansları C.tesi-Pazar 09:00-18:00 saatleri arasında iki tam gün olarak verilmektedir. Düzey-1 ve Gayrimenkul Değerleme Lisansları ise Haftasonu ve Haftaiçi Akşam grupları olarak açılmaktadır. Haftasonu Grupları Cumartesi veya Pazar tek gün 09:00-18:00 saatleri arasında yapılmaktadır.  Haftaiçi Akşam saatlerimiz 4 gün şeklinde 19:30-22:00 aralığındadır.

Adaylar ister paket program isterse tek tek ders şeklinde seçim yapabilmektedir. Ancak paket programlarımız herzaman daha avantajlı olmaktadır. SPK Lisanslama Kursları fiyatlarında seçtiğiniz lisans veya derse göre değişiklikler olduğundan birebir görüşmenizi tavsiye ediyoruz. Teşekkür ederiz.

Kurslarımız

E-Bülten Kayıt

Kurumumuzdan haberder olmak için bültene kayıt olabilirsiniz.